2010. október 5., kedd

Szerintetek...

... ezt
lebontsam?
100% kasmír, imádom a színét. Olyan, mint egy meleg tejeskávé :o).
Hordanám is, de kötnék is belőle.
Ha lebontanám, lenne legalább 4 kendőre/stólára való kasmír csipkefonal belőle.

15 megjegyzés:

  1. Szerintem ne bontsd le, inkább hordd! Kasmírpulcsit nem biztos, hogy kötnél Magadnak egyébként, hm?

    VálaszTörlés
  2. Én egy ideig hordanám, aztán majd újragondolnám. Ha jól emlékszem, még van miből kötnöd, ugye :)?

    VálaszTörlés
  3. Csatlakozom a lányokhoz: addig viseld, amíg szereted. Bontani még ráérsz később is. Én is imádom ezt a színt.

    VálaszTörlés
  4. Háát elgondolkodtató, de én is hordanám még egy kicsit a helyedben.

    VálaszTörlés
  5. Akkor már öten vagyunk egy véleményen :)Nagyon szép színe van.

    VálaszTörlés
  6. Akkor most én vagyok a gonosz? Biztos lebontanám, hogy ne filcesedjen a fonal ha szépszínű sálat szeretnék belőle :) mert nagyon szép a színe


    és másból kötnék egy új kedvenc pulcsit gyorsan

    VálaszTörlés
  7. Hát, én is a bontás mellett vagyok, mert annyira jó fonal, és te annyival szebbet és különlegesebbet csinálnál belőle, hogy szerintem a fonal is hálás lenne érte...

    VálaszTörlés
  8. 6. a hordás mellett.
    Ha meguntad, akkor bontsd le. :-D

    VálaszTörlés
  9. Én is lebontanám! Csodaszép kendők készülhetnének belőle!

    VálaszTörlés
  10. Tényleg szép színe van, tényleg szép csipkekendő lehetne, csendesen megkérdezem: azt hordanád?

    VálaszTörlés
  11. Jól megoszlottunk :o)
    Kasmírpulcsim már van pár, mind bontásra vettem, aztán hordom. Úgy néz ki, ez is erre a sorsra jut :o)
    Vagy ki tudja. Ma elkezdtem egy tavalyit bontani.
    Amanda: mióta beállt a hideg, minden nap csipkekendővel járok :D, igaz, még nem voltam sem halpusztulásnál, sem szemétlerakónál azóta. A legjobb az, amikor mások irigykedve nézik :o).

    VálaszTörlés
  12. Én biztosan lebontanám.
    Ha csak nincs égető szükséged egy ilyen komfort darabra.

    Esetleg köss rá párat azokból a gyönyörű csillagokból, máris közelebb fog állni hozzád.

    VálaszTörlés
  13. Hát nem tudom... kész, befejezett dologhoz nem szeretek nyúlni, ami elkészült az elkészült... És igaza van Nönének, egyébként nem lenne tszta kasmír pulcsid... persze, ha nagyon utálod, mondjuk a formájáz akkor...

    VálaszTörlés
  14. Azt hiszem, bontás lesz a vége... szűk. Hogy annyit fogyni mikor fogok? Nem tudom.
    Peony: ezt nem én kötöttem, a fonalért turiztam! Csak utólag tetszett meg. :o)

    VálaszTörlés