2010. október 19., kedd

Már nem bírtam...

... a csipkétlenséget. Ezért aztán, noha tűkön még egy sál húgomnak, kénytelen voltam valami igazi csipkét is elkezdeni.
így lett ez:
Barka Szitakötő olíva színárnyalatából készülő stóla lesz, az utóbbi idő történései alapján "Remény és szerencsé"-nek neveztem el - zöld és négylevelű lóherét mintáz.
Elég lassan megy, a mintáját (Õnnelehekiri, Haapsalu sall-ból) mindeddig képtelen voltam megjegyezni, de tetszik.

10 megjegyzés:

  1. A minta tetszik, szép a fonalad is hozzá. És elhiszem, hogy hiányzik a csipke, mert nekem is nagyon-nagyon, így hamarosan én is elkezdek egyet:o)

    VálaszTörlés
  2. Úgy látom, ez ismét valami gyönyörűség lesz. Jó szórakozást hozzá!

    VálaszTörlés
  3. Csodaszép ez csipkeminta és a szín is gyönyörű! Gratulálok :)

    VálaszTörlés
  4. Hát a nuppok erről sem hiányoznak:) Gyönyörűen mutatnak rajta, a minta is csodás, nem csak a szín.

    VálaszTörlés
  5. A szemem megtréfált, a fehér alátétet valamiért előrehozta (biztos fáradt vagyok), és azon gondolkoztam, hogy azokat a pufi szemeket hogy csináltad bele ennyire szabályosan. (Olyannak láttam, mintha egyenetlen lenne a fonalad.) :-DDD

    VálaszTörlés
  6. Hát nuppok nélkül nem teljes a világ :o) nekem.
    Köszi!
    Muchas gracias, Rosalía!

    VálaszTörlés
  7. Én is a nuppokat vettem észre először. :o)))

    VálaszTörlés