2010. október 21., csütörtök

Ilyen...

... idő van, hogy ilyen zene kell mellé:
meg ilyen

1 megjegyzés:

  1. Úgy emlékeztem nálad láttam azt a zokni kötési módot amit az orrától kezdünk.De nem találom,biztos törölted.No sebaj majdcsak összehozom valahogy.

    VálaszTörlés