2010. szeptember 5., vasárnap

Visszaszámlálás

Lejárt a háromnapos szülinapozás - családi összegyülekezés :o).
Mostantól a talira koncentrálok - talán befejezem a North Roe-mat addig. Hétvégén semmit nem kötöttem - nem volt mikor pedig vittem magammal...
Kolozsváron ilyen ősz van:
(és igen! Talán lesz még egy Luminen az idén :o)...)

5 megjegyzés:

  1. Alig várom, hogy szombaton találkozzunk :)

    VálaszTörlés
  2. Nagyon várom már én is! Még egy Luminen? Atyavilág:) Neked aztán van kitartásod....de minek kell neked kettő? :)

    VálaszTörlés
  3. Zazálea :o(((
    Csilla, én is várom!
    Bucilla: húgomnak megtetszett. :o))) ami nem a legjobb, hogy ő nem szereti a gyapjút, így majd valami akril(os)t fogok keresni :o(, de akkor is: végre köthetek neki!!!

    VálaszTörlés
  4. A másodikat már becsukott szemmel is megkötöd éjszaka:)))

    VálaszTörlés