Szeretem a szeptemberi reggeleket. Azt még jobban, hogy élvezni tudom őket, nem kell munkába rohannom.
Ma reggel ugyan hűvös volt, de idesütött a nap.
Velük együtt én is napfürdőztem.
És most kötni fogok. Ez a Sub Rosa azt hitte, túljár az eszemen, de nem fog neki összejönni. Most már kezd alakulni és én is kezdem érteni a mintát.
Csak hát hiába tervezek valamit, az sosem jön úgy össze, ahogyan én szeretném - ahhoz képest, hogy tegnap örvendeztem a kötés akadálytalan lehetőségének, máris bejött valami program, és csak ennyit tudtam haladni...



Ez roppant érdekesen alakul, és ha már Téged is megszenvedtet, nekimerjek egyáltalán kezdeni?
VálaszTörlésHú, bizony kínoz rendesen. Most már levelezgetek a tervezővel, minden hibát jelzek neki ahogy megtalálom, és belebotlottam az eddigi legnagyobb hibába - egyelőre állok és várok. A mintaismétlések egyáltalán nem találnak... most megyek kicsit próbálkozni...
VálaszTörlés