2010. szeptember 21., kedd

Nem olyan jó, ...

... hogy vége a szabinak. És fogy a kötésre fordítható idő.
Azért haladok, szeretem a Barka Szitakötőt kötni. Finom puha fonal, és ahogy kinéz a dolog, négyrét hajtva is át fog menni egy gyűrűn a belőle kötött stóla.
Egyelőre nem blokkolva ilyen,
ha rendesen kihúzom, nagyon nagy. És jobban is mutatja a mintát.
Közben találtam még pár kedvencet (hogy hol? Természetesen a Haapsalu Sall-ban), amit ugyancsak Szitakötőből fogok megkötni.
Kedvem támadt a pillangósmintákhoz, a Queen Silvia-hoz. Na meg másokhoz is, természetesen...
És akkor ne keseredjek a szabim vége miatt????
(bár a jelenlegi kilátások szerint újra fizetetlen szabira küld "igen kompetens" kormányunk, és akkor lesz időm kötni!)

11 megjegyzés:

  1. Nagyon szép lesz ez is - mint a többid.

    VálaszTörlés
  2. ó, micsoda leheletkönnyű darabocska!

    VálaszTörlés
  3. Krókuszosan légies darabnak tűnik!

    VálaszTörlés
  4. Ez is egy gyönyörű, és igen finom darab lesz:) Mekkora tűvel kötöd?

    VálaszTörlés
  5. Remélem :o) szeretem kötni, és haladós. 3,25 mm. tűvel megy, mint a karikacsapás...

    VálaszTörlés
  6. Nekem is van Szitakötőm, 2 gombóc is, azt mondod, a vékonysága ellenére nem nehéz vele dolgozni, Vagy csak szokni kell?

    VálaszTörlés
  7. Zazi, nekem könnyen megy. Mondjuk, számomra nem szokatlan a "cérna", lehet, a vastagabb fonalak után szokatlan ez a vékonyság. :o) Alig várom, hogy mutassam blokkolva, de kb félúton vagyok vele még csak...

    VálaszTörlés
  8. Azért remélem marad elég időd kötni, örömmel jövök mindig gyönyörködni.

    A silvia nekem is beleillik a "királynős" sorozatomba. :))

    VálaszTörlés
  9. sajnalom, hogy vege a szabidnak... az enyem most kezdodik :P

    VálaszTörlés
  10. Egy újabb szépségesség :o) Ó ha én is .....(sóhaj)

    VálaszTörlés