Bent pedig ilyen színeim vannak. Ő is Melinda műve, határozottan gyógyhatású...
Ezt kötöttem pár este, a Luminen befejezése után. Hát... a 4 mm-s tű és 300m/100 g fonal után egy ilyen piheség nagyon furcsa volt, de nagyon jól is esett.
Ma azért meg kellene kötni a hópelyheket...
Aztán meg nosztalgiázom is rendesen, valami ilyesmivel:


A készülő kendőd színe csodálatos, milyen mintával kötöd? A kardigánod nagyon nagy munka volt, nem csoda ha most pihizni van kedved. Ilyen klassz zene hamar feltölt majd.
VálaszTörlésItt süt ugyan a nap, de majd' elvisz a szél...:(
VálaszTörlésA kendődet már nagyon várom! A Luminen után valóban kell egy kis pihenő.;)
Hmmm... ezt a Billy Idol számot én is hogy szeretem!:)))
Ilonamamzi, ez a régesrégen elkezdett North Roe-m. A színt Melinda követte el :o)
VálaszTörlésMelinda, én is várom, de 2.25 mm a tű...
:o) Pihizz csak kedvedre ezzel a légies csodával:o)
VálaszTörlésCsodaszép, Annamari, naná, hogy az. :o)
VálaszTörlésEgyszerűen csodásak a színei, pont az én színeim :)
VálaszTörlésKöszi, Lányok!
VálaszTörlés