Egy újabb lazának induló, ámde nagyon nehéz nap délutánja. A nap fénypontja a mezőgazdász gólyák megtalálása volt: igazi tök, igazi fészken:
Amint látható, kimentünk a városból, szerencsére. A Mezőség irányába.
Most már a szénarakós termékeny nyári napok ideje van... meleg, sárguló, száradó, szürkeegű.
Nehezen találtam egy kis árnyékosabb kisfüvű részt egy picike mellékút mentén.
egyébként az útszéli magaskórós növényekre aggathattam volna a sálamat.
Itthon is kattintottam egyet, két háziasszonyi teendő ellátása között, a kontraszt kedvéért:







Szééépséges!
VálaszTörlésA gólyafészek pedig nagyon jól néz ki:o)
Gyönyörűűűűűűűűűűűűű!
VálaszTörlésKöszönöm.
VálaszTörlésIlyent gólyafészket még nem láttunk :o)
Csodásak lettek a képek a stóláról:)
VálaszTörlésÉs az a gólyafészek nagyon jópofa, csak le ne húzza majd ha megnőnek a tökök;)
Stunning! So pretty...
VálaszTörlésEz a sál tökéletes!!!!!
VálaszTörlésCsodás lett a stóla, még mindig imásom a színét :) Nem semmi ez a mezőgazdász gólya :)
VálaszTörlésVégre :O) Teljes valójában.
VálaszTörlésCsodás lett!
A gólyán jót mosolyogtam.
Csoda szép!
VálaszTörlésKöszönöm, Lányok.
VálaszTörlésThank you, Rosalía!
VálaszTörlés