2010. augusztus 5., csütörtök

A tökös gólyafészek napja

Egy újabb lazának induló, ámde nagyon nehéz nap délutánja. A nap fénypontja a mezőgazdász gólyák megtalálása volt: igazi tök, igazi fészken:
Amint látható, kimentünk a városból, szerencsére. A Mezőség irányába.
Most már a szénarakós termékeny nyári napok ideje van... meleg, sárguló, száradó, szürkeegű.
Nehezen találtam egy kis árnyékosabb kisfüvű részt egy picike mellékút mentén.
egyébként az útszéli magaskórós növényekre aggathattam volna a sálamat.
Itthon is kattintottam egyet, két háziasszonyi teendő ellátása között, a kontraszt kedvéért:

11 megjegyzés:

  1. Szééépséges!
    A gólyafészek pedig nagyon jól néz ki:o)

    VálaszTörlés
  2. Gyönyörűűűűűűűűűűűűű!

    VálaszTörlés
  3. Köszönöm.
    Ilyent gólyafészket még nem láttunk :o)

    VálaszTörlés
  4. Csodásak lettek a képek a stóláról:)
    És az a gólyafészek nagyon jópofa, csak le ne húzza majd ha megnőnek a tökök;)

    VálaszTörlés
  5. Csodás lett a stóla, még mindig imásom a színét :) Nem semmi ez a mezőgazdász gólya :)

    VálaszTörlés
  6. Végre :O) Teljes valójában.
    Csodás lett!

    A gólyán jót mosolyogtam.

    VálaszTörlés