2010. augusztus 12., csütörtök

Szerencse

nagy halommal...
Hirtelen felindulásból lett egy B-terv, amit aztán rövidesen követett egy C is. Mindkettő jobb az A-nál.
Ugyebár nem csak fonalat lehet variálni, hanem tűméretet is... hát variáljunk.
Akkor meg pont jó a fonal. Együttesen pedig tökéletes a méret...
A szerencse további része az, hogy valaki pont ma jár erre, útban otthonról haza, és Marosvásárhely útbaesik neki.
Szerencse, hogy a bácsi nagyon kedves és segítőkész, pedig ismeretlenül fordultam hozzá, telefonon.
Szerencse hogy ma szabadnapom van, és van időm akárhova hasznos időben elérni.
Kell ennél több?

6 megjegyzés:

  1. Tehát jó lesz a fonalad hozzá? A bácsi pedig hoz neked még fonalat? Jól értettem? :)

    VálaszTörlés
  2. Igen, és jön az utánpótlás még ma!!! Már el is kezdtem kötni. :o)))

    VálaszTörlés
  3. Sőt: előkerültek a váratlan marosszentgyörgyi vonalak, ez pedig vagy 8 km innen...
    Nagyon boldog vagyok.

    VálaszTörlés
  4. Örülök, hogy ilyen szerencsés napod van! Ez azt jelenti, hogy nemsokára megcsodálhatjuk a kész kardigánod!?

    VálaszTörlés
  5. Jó ám, ha valakinek ilyen szerencsés napja van:)))))
    Várom a kész kardigánt!

    VálaszTörlés
  6. Lottót el ne felejts venni :o) No és a meteorhullást is tessék megnézni a sok "kívánás" miatt ugye :o)

    VálaszTörlés