2010. augusztus 4., szerda

Szerda este

Már szégyellem, mióta mind ígérgetem, hogy jövök, hozom, mutatom - és még most sem az igazi.
Igen, eljutottam a blokkolásig. De csak ma délután. Mert ami laza napnak indult, úgy besűrűsödött, hogy hihetetlen, és csak az előbb tudtam végre kézimunkát a kezembe venni. Azt is blokkolni.
Most szárad és feszül a vöröském, próbáltam fotózni, de már csak a benti lámpafénynél sikeredett, és kevés kép lett használható. Az egészalakosak semmiképp nem.
Ami meglepett, az a mérete: 155*58 cm. Megvallom, kisebbre számítottam...mégpedig a 2.75 mm-s tű és a nagyon vékony fonal miatt.
Holnap, ha minden igaz, a városon kívülre megyünk, és elviszem magammal, hátha tudok rendes színűt fotózni, rendes helyen. A kolleganő bizonyára megint megmosolyog :o)
Na, és ha már munkahely... ma megtudtam, hogy bizonyos veszélyeztetettségi állapotok miatt újabban jár nekünk az évi szabadságon kívül még 5 nap... táncolni kezdtem és ugrándozni az irodában. Tudjátok, az mennyi kötést jelent? Gondolom, igen :o)

10 megjegyzés:

  1. Gyönyörű lett, nagyon várom a teljes fotót róla.

    VálaszTörlés
  2. Köszi. Már én is várom, hogy kivihessem a levegőre :o) reménykedek a holnapi napban.

    VálaszTörlés
  3. Már így is nagyon szép, kicsiben. Csodás ez a szín, de aminta is nagyon. Volt mit köss rajta 2,75-ös tűvel...
    Jó is a nemvárt extra szabi :)

    VálaszTörlés
  4. Szine is meg a minta is gyönyörű.A nuppok mestere vagy!

    VálaszTörlés
  5. Pompolinó!!!!!!!!
    Csodálatos lett!!!!

    VálaszTörlés
  6. Ha jösz a talira muszáj megtanits nuppokat kötni mert én még soha nem csináltam :)

    VálaszTörlés
  7. Köszönöm!
    A nuppokra immunis lettem, így pár ezer darab megkötése után :o)...
    Eldolgoztam a szálakat, holnap ha nem tudok a Mezőségen fotózni, majd kilépek, kilépünk vele, remélhetőleg.

    VálaszTörlés
  8. Gyönyörű lett! Szép méretes is:)

    VálaszTörlés
  9. Ó, pompás :o)
    A vörös szín egyre jobban vonz. Nagyon szeretnék "eccercsak" ilyesmit.

    VálaszTörlés