2010. augusztus 19., csütörtök

Próbálkozom

Régesrég izgatja a fantáziámat a kötött csipke rávitele nem szokványos dolgokra is.
Tegnap végülis megtettem lépéseket az ügy érdekében.
Az előtte-utána-fotó itt van:
Ilyen egy megcsipkésített fedelű jegyzettömböcske.
Könyvkötészeti ismereteim hiányosak, ez meglátszik az összeállításon.
Ráillesztésben is lehetnék jobb.
De elsőre rájöttem, ilyesmit akarok.
Már tudom, hol kell változtatnom a dolgokon, az első a minta kiválasztása.
Azt nem tudom, lesz-e ennek folytatása, mert az időm véges, de ha valaha kedvet kapok ilyesmire, akkor tudom, a következő jobb lesz.

4 megjegyzés:

  1. Nekem is tetszik a csipke ilyetén felhasználása :) S a borítód is tetszik :)

    VálaszTörlés
  2. Belül még ennyire sem sikerült. De elsőre - nem rossz... :o)

    VálaszTörlés
  3. Nahát!

    Két hete valami ilyesmiben törjük a fejünket mi is egy varrós barátnémmal! :-) Mármint csipkebetét felhasználása nálunk is a téma.
    De nem könyvre. :-)
    A csipke kész, csak közbejöttek a nyaralások. A héten ő nyaral, holnaptól meg én...

    VálaszTörlés