Ez a fajta a kedvenc nem csipkénekvaló fonalam. Rusztikus, natúr, 100% gyapjú. Most nem kibédi, azt hiszem, rátérek erre a fajtára a kiszolgálás miatt: rájuk várnom kellene pár hetet, itt aznap megkaptam sokkal nagyobb távolságból. Festéssel úgy vagyok, hogy lehet, nem tudom... még mindig van egy csomó festett fonalam, főként dióleveles zöld.
Hűha, hűha, hűha!
VálaszTörlésEz igen. Festeni is fogsz? És mi van a tavalyi festéseiddel (gyönyörű sárgára és zöldre emlékszem)?
VálaszTörlésEnnyi gyapjút !
VálaszTörlésAhogy Rita mondta: "hűha 3x"
VálaszTörlésez már komoly tétel. Jó szórakozást hozzá!
VálaszTörlésEz a fajta a kedvenc nem csipkénekvaló fonalam. Rusztikus, natúr, 100% gyapjú. Most nem kibédi, azt hiszem, rátérek erre a fajtára a kiszolgálás miatt: rájuk várnom kellene pár hetet, itt aznap megkaptam sokkal nagyobb távolságból.
VálaszTörlésFestéssel úgy vagyok, hogy lehet, nem tudom... még mindig van egy csomó festett fonalam, főként dióleveles zöld.
Honnan vetted vegul?
VálaszTörlésHű, mennyi! Dejó!
VálaszTörlésnagyon szép "kis"kupac:o)
VálaszTörlésengem is érdekelne a forrásod;o)ha nem titok;)