2010. augusztus 12., csütörtök

Bespájzoltam

Gyapjú. Egyágú, kétágú, háromágú...
5 kiló... a meglevővel együtt...
Szóval kössünk...

9 megjegyzés:

  1. Ez igen. Festeni is fogsz? És mi van a tavalyi festéseiddel (gyönyörű sárgára és zöldre emlékszem)?

    VálaszTörlés
  2. ez már komoly tétel. Jó szórakozást hozzá!

    VálaszTörlés
  3. Ez a fajta a kedvenc nem csipkénekvaló fonalam. Rusztikus, natúr, 100% gyapjú. Most nem kibédi, azt hiszem, rátérek erre a fajtára a kiszolgálás miatt: rájuk várnom kellene pár hetet, itt aznap megkaptam sokkal nagyobb távolságból.
    Festéssel úgy vagyok, hogy lehet, nem tudom... még mindig van egy csomó festett fonalam, főként dióleveles zöld.

    VálaszTörlés
  4. nagyon szép "kis"kupac:o)
    engem is érdekelne a forrásod;o)ha nem titok;)

    VálaszTörlés