2010. augusztus 10., kedd

Ami feldobta a napomat

talán sokat jóelőre is...

4 megjegyzés:

  1. Köszi, ez jól esett! :) Mostmár én is vigyorgok!

    VálaszTörlés
  2. Jó:o)))
    Figyuszka, szept. 4 vagy 11?

    VálaszTörlés
  3. Amikor erősködik, hogy ő szűz, akkor fordulok le a székről. Nem bírom abbahagyni, nem bírom... :o))))
    Nöné, 11 lenne jó. 4 semmi szín alatt...

    VálaszTörlés
  4. Köszönöm! Majd jelentkezem, ha közeledik az idő:o)

    VálaszTörlés